Відгуки про компанію Друзяка. Товари для Ваших улюбленців
- Максим Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, за високу оцінку.
- Коментар продавця
- ПокупецьУгода на маркетплейсі Prom.ua
Щиро дякую, все вчасно, якісно, актуально.
- Коментар продавця
Дякуємо, за відгук та високу оцінку. Добре, що вам все сподобалось. Будемо з радістю оформлювати ваші нові замовлення.
- Коментар продавця
- Вікторія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за гарне обслуговування, все зроблено оперативно!
- Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку та відгук. Будемо раді вашим новим замовленням.
- Коментар продавця
- Ольга К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо вам за високу оцінку нашого магазину. Замовляйте знову!
- Коментар продавця
- Олеся С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, за високу оцінку.
- Коментар продавця
- Алла К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку. Замовляйте знову. Нехай улюбленці будуть щасливими та здоровими.
- Коментар продавця
- Світлана В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, за високу оцінку нашого магазину.
- Коментар продавця
- Галина Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, за замовлення. Та високу оцінку нашої роботи. Нехай товар служить довго та радує улюбленця й вас.
- Коментар продавця
- Ульяна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер! Швидко відповіли і відправили .Допомогли розібратися з Укрпоштою ❤️
- Коментар продавця
Дякуємо, за високу оцінку нашої роботи. Замовляйте в нашому магазині знову. Ми завжди комунікуємо з покупцями, то ж приємно, що питання вирішено.
- Коментар продавця
- Таня Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Матики дуже зручні та м‘які . Легко миються . Кокосовий субстракт - ідеальний ! В мене контейнер 45- 50 л , вистачає на один раз на весь контейнер . За рахунком що заміняти субстракт раз в 1,5 місяці, то вистачає його на багато .
- Коментар продавця
Дякуємо, за високу оцінку та розгорнутий коментар щодо товару. Нехай слугує довго, а равлики будуть задоволені. Замовляйте знову!
- Коментар продавця
