Отзывы о компании Друзяка. Товари для ваших улюбленців.
- Виктор К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, за високу оцінку. Нехай товар смакує улюбленцю.
- Комментарий продавца
- Тетяна З.
- Комментарий продавца
Дякуємо вам за замовлення саме в нашому магазині. Окрема подяка за високу оцінку нашої роботи. Нехай ваш маленький улюбленець вас радує, росте здоровим та щасливим!
- Комментарий продавца
- Ирина М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Нам приємно, що вам сподобалось наше обслуговування та робота магазину. Нехай товар слугує довго, і улюбленець отримує задоволення).
- Комментарий продавца
- ПокупецьСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, що високо оцінили наш магазин. Нехай товар довго слугує, та радує улюбленця.
- Комментарий продавца
- Покупатель
Хороший магазин,відправка швидка,приємне спілкування з продавцями ,замовляю там не перший раз і вам рекомендую )
- Комментарий продавца
Дякуємо, що ви замовляєте у нас. Нам приємно, що ви оцінюєте високо нашу роботу, сервіс, старання команди. За рекомендації окрема подяка. З вами приємно працювати, то ж замовляйте знову. Нехай улюбленці будуть щасливими та здоровими!)
- Комментарий продавца
- Анна В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую, як завжди все чудово!
- Комментарий продавца
Дякуємо, що у нас замовляєте. З вами приємно працювати. Також окрема подяка за високу оцінку нашої роботи.
- Комментарий продавца
- Софья С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, що поставили нам найвищу оцінку. Окрема подяка за фото товару. Замовляйте знову! Улюбленець нехай буде щасливий та радісний.
- Комментарий продавца
- Марина О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, за високу оцінку. А улюбленцям - на здоров'я!
- Комментарий продавца
- Покупатель
Часто замовляємо саме в цьому магазині, завжди все добре!
Дякую!- Комментарий продавца
Дякуємо, що ви замовляєте в нашому магазині. Окрема подяка за відгук та оцінку. З вами приємно працювати. Нехай улюбленець буде здоровим та щасливим!
- Комментарий продавца
- Екатерина Р.
Дякую за товар! Все супер 👍🏻
- Комментарий продавца
Вам дякуємо за замовлення, високу оцінку та коментар щодо роботи нашого магазину, товару. Замовляйте знову, щоби улюбленці були задоволені, ситі та здорові!
- Комментарий продавца
